Naše stavební společnost BauThermEU s.r.o. nabízí opravy plochých střech.

V případě, že jste se rozhodli snížit své vynaložené náklady za energii, tak je nutné provést také opravu střechy. Na základě našich dlouholetých zkušeností víme, že zateplení obvodového pláště budovy jde ruku v ruce se sanací a zateplením střech. Neváhejte nás kontaktovat a svěřte se do našich rukou. Jsme odborníci v opravě plochých střech a náš profesionální tým poskytuje zákazníkům ty nejkvalitnější služby za bezkonkurenční ceny. Nabízíme poradenství a vypracování cenové nabídky zdarma.

Víte, že přes nezateplenou střechu uniká až 30 % veškeré tepelné energie? Tak proč nezainvestovat do opravy střechy a raději začít šetřit peněženku a životní prostředí.

 Výhody zateplování ploché střechy

  • u panelových staveb odstraňuje problémy se zatékáním přes mezery mezi panely (zabraňuje vzniku tepelných mostů)
  • odstranění kondenzace vodních par na vnitřním povrchu obvodové konstrukce (zamezení vzniku plísní)
  • celkové zlepšení tepelné pohody v interiéru

Oprava střech je jednou z nejdůležitějších částí rekonstrukce domu, a proto dbáme na to, aby byla provedena v nejvyšší kvalitě. Jsme specialisté na opravy plochých střech. K našim hlavním cílům patří optimální vyřešení vašich požadavků a přání. Pomůže vám s výběrem vhodných materiálů a technologií. Garantujeme poměr vysoké kvality a nízké ceny.

Potřebujete pomoc se zajištěním dotací a úvěrů. BauThermEU s.r.o. vám pomůže ušetřit.