Svým zákazníkům nabízíme odborné a profesionální služby spojené s výměnou stavebních výplní jako je výměna oken, dveří a vstupních portálů.

K zajištění úspory energie je výměna stavebních výplní nutná. U nás si vyberete ze široké nabídky kvalitních oken a dveří za přijatelné ceny. Spolupracujeme jen s profesionálními dodavateli, kteří ručí za nejvyšší kvalitu dodaných stavebních výplní. Dodavatelé nám garantují poměr vysoké kvality a nízké ceny.

Výměna oken, dveří a vstupních portálů vám zaručí úsporu energií, zlepšení funkčnosti, snížení hlučnosti a zvýšení estetičnosti.

Jenom kvalitu značky DRUTEX

Společnost DRUTEX se zabývá výrobou a dodávkou plastových a hliníkových oken a dveří po celé Evropě, Spojených Státech, Kanadě, Austrálii a Blízkém východě, proto Vám dokáže zaručit, že výrobky DRUTEX jsou zdrojem spokojenosti zákazníků na celém světě.

Plastová okna vyrábí z vlastního profilového systému GL SYSTEM a hliníková okna z profilového systému MB.

GL SYSTEM

GL SYSTÉM je pětikomorový profilový systém se stavební hloubkou 70 mm, s dorazovým těsněním.

Systém GL SYSTEM je vlastním konstrukčním řešením společnosti DRUTEX, je vyroben pro klienty, kteří oceňují funkčnost estetiku a modernost. Pětikomorová stavba profilů s odpovídajícím těsněním skel a rámů zaručuje stabilitu a skvělou tepelnou izolaci. Okna zhotovená v systému GL SYSTEM jsou nabízena v různých provedeních. GL SYSTEM dává možnost nabízet klientům okna splňující všechny funkční požadavky a současně i požadavky estetické, kdy zaoblené linie profilů odpovídají nejnovějším trendům v oblasti výroby plastových oken. Systém je dostupný také ve verzi s nepřesazeným okenním křídlem.

GL SYSTEM CLASSIC

GL SYSTEM CLASSIC je pětikomorový profilový systém se stavební hloubkou 70 mm, s dorazovým těsněním.

Systém GL SYSTEM Classic je vlastním konstrukčním řešením společnosti DRUTEX je vyroben s cílem uspokojení požadavků zákazníků, kteří preferují klasický vzhled oken. Kombinace vysoké tepelné a akustické izolace s prvotřídní funkčností činí profil synonymem moderní technologie a elegance. Profil GL SYSTEM CLASSIC umožňuje vyrábět moderní funkční okna klasického vzhledu.

Komfort používání okna záleží na použitém kování

Všechny druhy oken DRUTEX vyráběné na bázi PVC profilů jsou standardně vybaveny celoobvodovým kováním firmy MACO. Podle typu použitého kování, je rozdělujeme na:

  • Okna s funkcí S (sklopná) – základní funkcí okna tohoto typu ve standardu je sklopná funkce. Na přání zákazníka lze dodatečně použít bezpečnostní závěry kování.
  • Okna s funkcí O (otevíravá) – základní funkcí okna tohoto typu je otevíravá funkce. Otevíravá okna obsahují zvedač křídla usnadňující dovírání křídla, blokaci otočení klikou v otevřeném stavu, díky které je zamezeno nechtěnému vyháknutí kování, což značně zkomfortňuje používání okna. Standardem je rovněž 1 bezpečnostní závěr kování zamezující možnému vypáčení okna ve sklopném stavu.
  • Okna s funkcí OS (otevíravo-sklopná) – základní funkcí okna tohoto typu je možnost otevření i sklopení. Okna s OS funkcí jsou standardně vybavená mikroventilací, která rozevírá okna od 10 do 13 mm, díky čemuž získáváme rychlejší výměnu vzduchu. Zvedačem křídla usnadňujícímu dovírání křídla, blokaci otočení klikou v otevřeném stavu, díky které je zamezeno nechtěnému vyháknutí kování, což značně zkomfortňuje používání okna. Standardem je rovněž 1 bezpečnostní závěr kování zamezující možnému vypáčení okna ve sklopném stavu.